Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb zákazníkům. Prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich užíváním v souladu s Cookies.
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

O NÁS

Máma s dcerou, dcera s mámou. To jsme my. Tým Bodycka Pro Miminka. Říká se, že jablko nepadá daleko od stromu. V našem případě to však nebyla pravda. Jablko jsem teda já a jako dcera jsem se teda pořádně zakutálela od bankovnické sféry, kde pracovala moje máma. Já jsem si, jak se říká ,,kreativně uletěla" a konečně se mi po několika letech podařilo vymyslet projekt, kde bych mohla zapojit i svoji drahou maminku. Protože ji mám ráda a protože vím, že toto naše ťuťuli muťuli je celá ona. Po uši zamilovaná do miminek a malých dětěch a do všeho, co se okolo toho točí.

Já designuji a ona se o to celé stará. Miluje psaní o krásných věcech, mluvit s maminkami, no a ještě víc s miminkami balit a skládat krásné věcičky a do každého balíčku vloží kousek svojí lásky.

Jsme tým a jsme v tom obě až po uši. A tak pevně věříme, že se vám bude líbit naše kolekce a zamilujete se do ní tak jako my.