Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb zákazníkům. Prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich užíváním v souladu s Cookies.
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Mantinely do postýlky

Mantinely do postýlky, které potěší nejen Vás

Váš klid, Vaše spokojenost

Chcete zajistit ještě větší bezpečí pro vaše štěstíčko? Jestli ano, tak mantinely do dětské postýlky jsou skvělou volbou! Určitě každá nebo každý z Vás chce zajistit maximální ochranu Vašemu miminku i když nejste kompletně přítomni. Například i v noci, kdy spíte, může být d...

Mantinely do postýlky, které potěší nejen Vás

Váš klid, Vaše spokojenost

Chcete zajistit ještě větší bezpečí pro vaše štěstíčko? Jestli ano, tak mantinely do dětské postýlky jsou skvělou volbou! Určitě každá nebo každý z Vás chce zajistit maximální ochranu Vašemu miminku i když nejste kompletně přítomni. Například i v noci, kdy spíte, může být děťátko aktivní ve spánku nebo se vzbudit. Poroto existují tyto mantinely. Zabrání miminku zaklínit si nohu nebo ruku a Vy díky tomu předejdete zbytečným zraněním a můžete s klidem na srdci spát. 

I pohodlí je důležité

Mezi výhody ale nepatří pouze bezpečnost. Patří k tomu i pohodlí. I Vaše nejmenší Vám poděkuje (zatím hlavně úsměvem a radostí) za to, že se bude moci dotýkat měkoučkého materiálu, které mu vyberete. Existuje spousta druhů a materiálů této vychytávky. Můžete buď koupit méně kvalitní mantinel a z horších materiálů nebo sáhnete po kvalitnějším provedení z ověřených zdrojů – třeba pletený mantinel do postýlky, který bývá většinou ručně zpracován. Nejvhodnější materiál je bavlna, protože nijak nadráždí pokožku.

Celkové výhody tohoto produktu:

  •       Bezpečnost
  •       Pohodlí miminka
  •       Skvělý designový doplněk
  •       Váš klid a oddech

 

Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv typ, tato ochrana je vždy skvělou a praktickou volbou při nákupech vybavení do pokojíčku. 

Starostlivost o mantinely do postýlky

(I když jsou některé mantinely do postýlky 360°, tak se dají rozebrat na menší části a lépe se potom vkládají do pračky. Perou se jako normální prádlo tzn. na 30° - 60° C. Doporučujeme nepoužívat moc aviváže, protože potom je prádlo převoněné.)

Naše produkty

Na našich stránkách najdete mimo právě zmiňovaných mantinelů i spoustu dalšího zboží. Například dokonalé body pro Vaše děťátko nebo milníkové kartičky pro zachycení všech krásných okamžiků na které nechcete zapomenout. Vše je velmi dobře zpracované z kvalitních materiálů z ověřených zdrojů.

Zobrazit

Mantinely do postýlky  V této kategorii není žádné zboží.