Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb zákazníkům. Prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich užíváním v souladu s Cookies.
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Náramky pro miminka

Červené tkaničky nebo mašličky na kočárcích od nepaměti chrání miminka proti uřknutí. Je dokázáno, že pokud se na miminko zadívá cizí člověk, miminko se umí velmi hluboko tohoto člověka zadívat a může to s ním vnitřně zamávat. Proto se na kočárek dávaly výrazné mašličky, aby se pozornost děťátka nesoustředila jen na lidi, kteří se dívají do kočá...

Červené tkaničky nebo mašličky na kočárcích od nepaměti chrání miminka proti uřknutí. Je dokázáno, že pokud se na miminko zadívá cizí člověk, miminko se umí velmi hluboko tohoto člověka zadívat a může to s ním vnitřně zamávat. Proto se na kočárek dávaly výrazné mašličky, aby se pozornost děťátka nesoustředila jen na lidi, kteří se dívají do kočárku.

A toto působení ochranných předmětů se rozšířilo o náramky. Nabízíme vám ochranné náramky pro miminka se Swarowski křišťály. V nabídce máme náramky pro miminka ale i náramkové sety pro miminka a maminky.

Zobrazit

Náramky pro miminka  Počet produktů: 6

Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek